rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva
, RK Bjelin Spačva Vinkovci vs RK Poreč, Paket24 Premijer liga, HRS Vinkovci, Hrvatska, 27.10.2023., Mandatory Credit © Jozo Cabraja / Kolektiff

Rukometaši “pregazili” Ribolu i osigurali Ligu za prvaka!

RK Bjelin Spačva Vinkovci u okviru 12. kola Paket24 Premijer lige skupine B ugostio je RK Ribolu iz Kaštela. Naši rukometaši upisali su uvjerljivo slavlje rezultatom 39:23 (20:12).

Bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj su rukometaši Bjelin Spačve u potpunosti nadigrali goste iz Dalmacije. Sastav trenera Josipa Mečića fantastično je ušao u susret i odmah na početku stekao prednost od 5:0 koju je do kraja susreta samo podizao.

Najraspoloženiji u redovima Bjelin Spačve bio je Patrik Maroš sa sedam pogodaka, a pratili su ga Marin Greganić, Filip Mažurana i Tin Kuže s pet golova. Kod gostiju najviše pogodaka zabio je Davor Vujičević, njih sedam.

Ovom pobjedom Bjelin Spačva i službeno je osigurala plasman u Ligu za prvaka, a samim time klub je ušao među šest najboljih klubova u Hrvatskoj. U idućem kolu naši će rukometaši ugostiti RK KTC iz Križevaca.