rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Paket 24 Premijer liga: HRK Gorica – RK Spačva Vinkovci

Nakon mjesec i pol stanke nastavlja se natjecanje u čini se nikada zanimljivijoj Paket 24 Premijer ligi. Mnogi klubovi su doživjeli promjene u igračkom kadru, jedni u nastojanju da se domognu Lige za prvaka, drugi pak da zauzmu što bolju poziciju uoči Lige za ostanak i izbjegnu dva posljednja mjesta koja vode u niži rang natjecanja. Čak šest momčadi dijele samo tri boda, i svaki poraz može vas odvesti u opasnu zonu, a svaka pobjeda lansirati prema vrhu.

Gorica je domaćin najugodnijem iznenađenju Paket 24 Premijer lige Spačvi Vinkovci. I taj susret je na ekranima PlanetSporta u nedjelju, 2.veljače u 19:00 sati.

GORICA – SPAČVA VINKOVCI
Mjesto igranja: Velika Gorica, GSD
Suci: Ante PAVIĆ – Mate TORBARINA
Početak utakmice: 19:00
Dana: 02.02.2020
Nadzornik: Davor TOR (PlanetSport)