rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Pozivnica na svečano otvorenje Aurelia Cibalae 2019.

Čast nam je pozvati Vas na svečano otvorenje

“Aurelia Cibalae 2019. – Internationall handball tournament in the oldest European city – Vinkovci (Croatia)”.

Svečano otvorenje će se održati 23.kolovoza (petak) 2019. godine, u 16 sati u dvorani osnovne škole Bartola Kašića Vinkovačko Novo Selo.

Ovaj turnir, odnosno program na kojem se očekuje preko 1000 dječaka i djevojčica natjecatelja iz nekoliko zemalja svijeta, starosne dobi od 8 do 16 godina drugi je ovakav rukometni turnir koji osim sportskih nadmetanja ima za cilj i promociju grada Vinkovaca te Vukovarsko-srijemske županije, stoga će nam biti velika čast i zadovoljstvo da svojim dolaskom uveličate ovu svečanost i pružite podršku mladim rukometašima i rukometašicama iz nekoliko zemalja svijeta.