rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci

Mladi rukometaši RK Spačve Vinkovci brončani na Dunavskom kupu

Mladi rukometaši RK SPAČVE Vinkovci sudjelovali su na međunarodnom Dunavskom kupu „Lavovi“ 2019. za 2002. godište i mlađe. Treneri Mario Uglik i Danijel Naletilić imali su na raspolaganju rukometaše od 2003.-2006. godišta, no unatoč razlici u godinama ostvarili su izvrstan rezultat.

U polufinalnoj utakmici Spačva je poražena od domaćina „Lavovi“ iz Bačke Palanke minimalnim rezultatom 17:16. U borbi za broncu Spačva je nadigrala ekipu „Voždovac“ iz Beograda rezultatom 14:13 te osvojili 3. mjesto.
Također, titulu najboljeg igrača turnira dobio je igrač RK Spačve Vinkovce – Frane Blašković čime je uspješno završen pripremni turnir pred međunarodni turnir “Aurelia Cibalae 2019.” koji će u Vinkovcima biti održan od 23. do 25.kolovoza.