rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Mladi rukometaši RK Spačve Vinkovci brončani na Dunavskom kupu

Mladi rukometaši RK SPAČVE Vinkovci sudjelovali su na međunarodnom Dunavskom kupu „Lavovi“ 2019. za 2002. godište i mlađe. Treneri Mario Uglik i Danijel Naletilić imali su na raspolaganju rukometaše od 2003.-2006. godišta, no unatoč razlici u godinama ostvarili su izvrstan rezultat.

U polufinalnoj utakmici Spačva je poražena od domaćina „Lavovi“ iz Bačke Palanke minimalnim rezultatom 17:16. U borbi za broncu Spačva je nadigrala ekipu „Voždovac“ iz Beograda rezultatom 14:13 te osvojili 3. mjesto.
Također, titulu najboljeg igrača turnira dobio je igrač RK Spačve Vinkovce – Frane Blašković čime je uspješno završen pripremni turnir pred međunarodni turnir “Aurelia Cibalae 2019.” koji će u Vinkovcima biti održan od 23. do 25.kolovoza.