rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Odličan nastup i pobjeda protiv Dubrave

Rukometaši Spačve došli su večeras do svoje druge pobjede u rukometnoj Ligi za prvaka. Vinkovčani su Dubravu dočekali na krilima optimizma iz prošlog kola, kada su slavili u Umagu, a taj prvi trijumf donio je novu dozu samopouzdanja u momčad Josipa Mečić što se i vidjelo tijekom cijele večerašnje utakmice.

Spačva je prvi dio utakmice riješila u svoju korist rezultatom 20:17. Dobro je Spačva ušla i u drugo poluvrijeme te njihova prednost iznosi i četiri pogotka razlike, ali tada malo posustaje te momčad Dubrave u 43. minuti dolazi i do vodstva 23:24, a minutu kasnije i do dva gola prednosti (23:25). Do pred kraj utakmice igra se gol za gol, ali Spačva ipak uspijeva nadoknaditi zaostatak i u 56. minuti utakmice bilo je 30:30. S nekoliko dobrih obrana i odličnih kontranapada minutu kasnije vodi 32:30, da bi konačni rezultat bio 35:32.

Najbolji strijelac u redovima Spačve s devet postignutih pogodaka bio je Borna Mažurana, a odlični su bili i Marko Vignjević te Domagoj Smojever koji su postigli po 6 pogodaka. Vratari Stojanović i Ereš imali su 11 obrana. Najbolji strijelac Dubrave bio je Luka Vinković postigavši sedam golova.

Novosti.hr