rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Spačva demolirala Varaždin

Vinkovčani su na najbolji mogući način iskoristili mogućnosti koje je nudilo 16.kolo pa su dva kola prije kraja prvog dijela Premijerlige dospjeli na željenu četvrtu poziciju koje ipak dijele sa Sesvetama s jednakim brojem bodova.

Varaždinci se nisu dobro proveli u Vinkovačkom Novom Selu pa su kući ispraćeni s devet pogodaka razlike. Porazi Zameta i Rudan Labina išli su na ruku momčadi Josipa Mečića. Spačva je u susret s Varaždincima ušla vrlo odlučno pokazavši od prve minute tko je gazda na parketu te se nakon uvodnog vodstva prednost konstantno uvećavala do završnih 9 razlike.

Najraspoloženiji u redovima Mečićevih jurišnika je bio Marko Vignjević s osam postignutih pogodaka dok je Dario Raguž zabio pet. U odnosu na Varaždince Spačva je u prednosti zbog uvjerljivije pobjede, u Varaždinu je bilo plus 4 za domaćina.