rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Za kraj dobre polusezone tri igrača Spačve na reprezentativnom okupljanju

Iza rukometaša Spačve je jedna vrlo dobra polusezona u kojoj su pomlađenim kadrom još uvijek dobrano u igri za prve četiri pozicije koje vode u Ligu za prvaka gdje će se odabranoj četvorki nakon završetka ovakvog oblika Premijerlige pridružiti Nexe i PPD Zagreb. Bila bi to prekrasna nagrada mladim rukometašima vinkovačke momčadi da odigraju utakmice protiv naša dva najbolja kluba koja kroje čak i sam vrh Seha lige.

Još jedna prekrasna vijest je stigla na adresu rukometnog ponosa Vinkovaca, naime tri igrača Spačve našla su se na reprezentativnom popisu juniorskog izbornika Davora Dominikovića:

1. IVAN PANJAN – MRK SESVETE

2. IVAN EREŠ – RK SPAČVA VINKOVCI

3. IVAN VEKIĆ – RK PPD ZAGREB

4. TOMISLAV ŠPRUK – GRK VARAŽDIN 1930

5. LEON STRBAD – MRK SESVETE

6. KARLO GODEC – RK DUBRAVA

7. DARIJO RAGUŽ – RK SPAČVA VINKOVCI

8. FILIP TURČIĆ – RK DUBRAVA

9. FRAN MILETA – RK RUDAN LABIN

10. DANIJEL PAPIĆ – RK RIBOLA KAŠTELA

11. ADRIAN MILIČEVIĆ – RK METALURG (MKD)

12. MARKO RAČIĆ – RK DUBRAVA

13. LUKA MOSLAVAC – RK VIRO VIROVITICA

14. DOMINIK NOVAK – GRK VARAŽDIN 1930

15. ZVONIMIR SRNA – RKHM DUBROVNIK

16. BORNA MAŽURANA – RK SPAČVA VINKOVCI

17. FILIP VISTOROP – RK PPD ZAGREB

18. VITO BAHTIJAREVIĆ – RK PPD ZAGREB

19. KREŠIMIR KREŠIĆ – MRK SESVETE

20. PATRIK MARTINOVIĆ – RK ZAMET

PRIČUVNI IGRAČI (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

1. FILIP ŠUŠNJARA – RK DOBOVA (SLO)

2. DANIEL VUSIĆ – RK MEDVEŠČAK

 

STRUČNO VODSTVO:

1. Davor Dominiković, izbornik

2. Dinko Đanković, trener

3. Marko Markiš, trener vratara

4. Danijel Brajković, kondicijski trener

5. Željko Kercel, fizioterapeut

6. Zdravko Mirilović, tehniko

Spačva je inače ovogodišnje izdanje u Premijerligi okončala na vrlo dobroj šestoj poziciji s 12 osvojenih bodova. Izborili su igrači Josipa Mečića 6 pobjeda, a upisali isto toliko poraza. Zahvaljujući negativnoj gol razlici izmaklo im je peto mjesto jer su ustvari na diobi te pozicije sa Sesvetama s jednakim brojem bodova, ali s porazom u međusobnom susretu dok to toliko željeno četvrto mjesto izmiče za samo jedan mali bod, a trenutno ga s 13 bodova drži Rudan Labin. Za vrat pušu Zamet s bodom manje kao i Varaždin s dva boda zaostatka pa nas svakako očekuje zanimljivo nadmetanje u novoj 2019. godini.