rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Spačva zamela Zamet u Vinkovcima za treću prvenstvenu pobjedu

Rukometaši Spačve stigli su do treće premijerligaške pobjede slaviviši u Vinkovačkom Novom Selu protiv Zameta 26:24. Igrači Josipa Mečića imali su gotovo čitav susret prednost koja je iznosila i 6 pogodaka prednosti da bi gost tek u samom finišu utakmice ublažio poraz. Zamet je bolje otvorio susret, vodio u nekoliko navrata s po dva pogotka viška no Vinkovčani okreću rezultat u svoju korist na 8:7 i do kraja ju nisu ispuštali.

Vidno raspoložen kod domaćih je bio Dario Raguž koji je postigao čak 10 pogodaka, kod gostiju najefikasniji Filip Glavaš sa sedam postignutih pogodaka. Spačva se ovom pobjedom popela na 4.mjesto koje dijeli s Rudarom no Poreč ima još odigrati svoj susret upravo s Rudarem  pa može doći do promjena u poretku.