rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Rukometaši Spačve osvojili Riđicu

RK Spačva Vinkovci osvojila je 25. Međunarodni rukometni turnir “Dragan Šveljo Pinje” u Riđici. Odličan rukomet viđen je na turniru u Riđici.

Na turniru su ove godine nastupile tri momčadi, uz Vinkovčane sudionici su još bili drugoligaš Dalmatinac, domaćin turnira, i član Super B lige Sivac iz istoimenog mjesta kod Crvenke. U prvom susretu Vinkovčani su se sastali s domaćinom Dalmatincem i uvjerljivo ga svladali s rezultatom 30:13. U drugom susretu sastali su se sa Sivcem i također uvjerljivo slavili, s rezultatom 24:22.

To je ujedno bila i osma pripremna utakmica sastava Josipa Mečića, koji je bio zadovoljan odrađenim. Posebno je njegova momčad kvalitetno odigrala u obrambenom segmentu, na čemu će uostalom i bazirati nastupe u službenim susretima. Do starta prvenstva, 22. rujna, i utakmice u Umagu protiv Umaga Vinkovčani imaju u planu odigrati još dvije utakmice