rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

RK Gračanica – RK Spačva Vinkovci 27:28

U sklopu priprema za novu sezonu koja počinje 23.09.2018. rukometaši Spačve Vinkovci odigrali su drugu prijateljsku utakmicu. Ovaj put gostovali su u Gračanici kod BiH premijerligaša. Pred oko 100 tinjak gledatelja u dvorani “Luke” po izuzetno sparnom vremenu vinkovčani su nadigrali domaćina rezultatom 27:28 (14:14).

U ovakvim pripremnim utakmicama nikad nemamo rezultatski imperativ i jedino nam je važno izvuči sto veću korist za pojedinca i momčad da bi što bolje krenuli u prvenstvo. Međutim zadovoljni smo trenutnim stanjem igrača, a najviše nas je obradovala želja, zalaganje i borbenost koju smo jučer vidjeli na utakmici protiv jednog kvalitetnog protivnika što je na kraju rezultiralo pobjedom. Kazao nam je predsjednik RK Spačve Vinkovci, Mirko Mečić.

Za RK Spačvu Vinkovci su igrali: Stojanović, Šaravanja, Maroš, Mažurana, Bolanča, Manci Mičević, Mihaljević, Liščić, Smojver, Božić, Vukušić, Antunović i Jurić.

Iduća pripremna utakmica je 17.8. sa Mađarskim premijerligašem Komlo u Mađarskoj.