rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

MLADI KADETI RK SPAČVE POBJEDNICI MEĐUNARODNOG TURNIRA U SLAVONSKOM BRODU!

Mladi kadeti RK Spačve pobjednici su 7. međunarodnog rukometnog turnira “Sjećanje na Dejana Krtolicu” koji je odigran u Slavonskom Brodu.

Ekipa RK Spačve 2006. godište i mlađi predvođena trenerima Mario Uglik-om te Danijel Naletilić-om turnir je osvojila bez ijednog poraza savladavši u finalu domaćina RK Brod rezultatom 8:7. Također, najboljim igračem turnira proglašen je igrač RK Spačve – Ivan Raguž.

Ovaj rezultat pokazatelj je kvalitetnog i kontinuiranog rada škole rukometa RK Spačve. Ekipa nastavlja daljnje pripreme za novi međunarodni turnir koji će se održati u Bijeljini te domaći međunarodni turnir Aurelia Cibalae 2018. – International Handball Tournament koji će se održati od 24.-26.08. u Vinkovcima.