rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Ivan Ereš na okupljanju juniorske reprezentacije

Hrvatska muška juniorska reprezentacija okupila se u sklopu priprema za Europsko juniorsko prvenstvo koje će se od 19. do 29.srpnja 2018 održati u Celju u Sloveniji. Mladi Vinkovački vratar Ivan Ereš koji brani boje naše reprezentacije javio nam se pun optimizma i podijelio je iskustva o onome što je do sad napravljeno i što slijedi.

– Ivane,kako teku pripreme i koji je plan do odlaska u Sloveniju?
„Prvi ciklus priprema odradili smo u Zagrebu u obliku testiranja i kontrolnog okupljanja. Uslijedio je kratak odmor i nastavak u Đurđevcu gdje bi trebali provesti 10-ak dana. U planu je kondicijski dio priprema i 2 utakmice sa Saudijskom Arabijom u Sloveniji. Nakon Đurđevca pripreme nastavljamo u Ivanić Gradu gdje su u planu taktički treninzi uz turnir u Mađarskoj. Nakon toga počinje zadnja faza priprema za odlazak u Sloveniju“.

– Za kraj nam reci kakva je atmosfera u momčadi koji su ciljevi na prvenstvu?
„Napadamo zlato! Atmosfera je odlična. Na prošlom prvenstvu u finalu smo izgubili od Francuske,ovaj put se nadamo sličnom scenariju ali u našu korist“.

Našoj reprezentaciji želimo puno zdravlja,sreće i najviše postolje.