rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva
Foto: Novosti.hr

Spačva Vinkovci pobjedom otvorila drugi dio sezone i korak bliže Ligi za prvaka

Rukometaši Spačve Vinkovci pred svojim su navijačima napravili veliki korak ka osvajanju četvrtog mjesta na kraju prvog dijela sezone, odnosno ulaska u Ligu šest za prvaka. Kroz cijelo prvo poluvrijeme vladala je izjednačena igra iako je minimalnu prednost u određenim trenucima imala Spačva. Čak su domaći momci u 23. minuti imali +3 (8:5) uz sjajnog Marka Vignjevića. Na odmor je Spačva otišla s +1, a ta se prednost povećavala sa svakom dodatnom minutom. Tako je u 45. minuti bilo +4 (19:15) za domaćine. Umag je pokušavao nešto preokrenuti, ali nije imao toliko snage za trčanje te im nisu ni pomogli vrlo dobri Stojanović i Ereš na protivničkim vratima koji su dobro čitali napade Umaga. Na kraju je Spačva slavila s +8. Najefikasniji kod Spačve bio je Marko Vignjević s 11 golova, Dražen Stojanović upisao je devet obrana, a Ivan Ereš njih sedam.

Spačva – Umag 29:21 (12:11)

VINKOVCI – SD OŠ Bartola Kašića. Gledatelja: 200. Suci: Igor Barle i Saša Vučić (oba iz Zagreba).

SPAČVA VINKOVCI
Dražen Stojanović, Marin Jurić, Patrik Maroš, Ilija Lučić, Ivan Jurić 1, Marko Nađ 1, Leo Vešligaj 3, Rene Mihaljević, Domagoj Nedić 5, Marko Vignjević 11, Ranko Božić 1, Tomislav Babić, Dino Vukušić 4, Vlatko Ranogajec 2, Matej Ćuk, Ivan Ereš 1. Trener: Josip Mečić.

UMAG
Jan Koler 1, Luka Maros, Dino Horozović 2, Nikola Šolić, Vlado Matanović 5, Tomislav Milinković, Arijan Beliga, Josip Maršan 6, Dino Slavić 1, Gordan Gorenacc, Lucian Bura 6, Marin Sinčić. Trener: Boris Lisica.

SEDMERCI: Spačva Vinkovci 6/7, Umag 2/2
ISKLJUČENJA: Spačva Vinkovci 2′ (Božić); Umag 8′ (Koler, Maršan x2, Gorenac).

 

FOTO: Novosti.hr