rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Rukometaši Spačve Vinkovci nastavljaju Premijer ligu domaćom utakmicom protiv Umaga

U srijedu 7.2.2018. rukometaši Splita i Spačve Vinkovci priuštili su ljubiteljima rukometa vrlo zanimljiv susret u osmini finala kupa Hrvatske jer su o pobjedniku odlučivali sedmerci, a nakon obrane Ivana Ereša u istima se pokazala bolja Spačva Vinkovci koja je tako upisala slavlje s rezultatom 28:27. Ovo je odličan uvod u nastavak natjecateljske sezone u Premijer ligi koja započinje već u ovu subotu 10.2.2018. u dvorani Osnovne škole Bartola Kašića (Vinkovačko Novo Selo) gdje naši rukometaši dočekuju rukometni klub Umag. Utakmica započinje u 19 sati. Važno je naglasiti da će ova utakmica protiv Umaga uvelike odlučivati o plasmanu u Ligu za prvaka (natjecanje u kojem sudjeluju četiri najbolja kluba Premijer lige i dva HR Seha ligaša) i za konačni poredak i sudjelovanje u europskim kupovima.