rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

MRK Metalac – RK Spačva Vinkovci 24:26 (10:13)

Šestom pobjedom u sezoni momci iz Vinkovaca zaključili su polusezonu u Premijer ligi. Na samom startu krenuli su dobro i poveli 5:2. Nekoliko trenutaka kasnije Metalac uspijeva stići na samo minus jedan, no Spačva se ponovno spretno odvaja i gotovo tijekom cijelog poluvremena održava prednost od dva do tri gola. Imao je Metalac priliku za dodatno smanjiti zaostatak pogotovo u trenutku pred kraj prvog dijela kada je Spačva uz golmana imala samo tri igrača na terenu. Na odmor se zahvaljujući vrataru Draženu Stojanoviću odlazi s +3 Spačve.

Drugo poluvrijeme donijelo je jednaku borbu na terenu u kojoj se Spačva nikako nije mogla dodatno odvojiti od Metalca, a sredinom drugog dijela utakmice Metalac uspijeva golovima Tonija Ezgete i Nikole Raiča izjednačiti na 18:18. Podjednako se igralo sve do posljednjih pet munuta susreta kada s dva uzastopna gola Spačva odlazi na +2 (22:24) i tu prednost drži sve do isteka 60. minute. Dino Vukušić sa sedam i Marko Vignjević sa šest pogodaka bili su najbolji kod Spačve, a Dražen Stojanović zaustavio je deset protivničkih lopti.