rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Visoka pobjeda rukometaša Spačve Vinkovci

FOTO: Tomislav Jonjic

Rukometaši Spačve osvojili su dva nova boda na domaćem terenu. U zanimljivoj utakmici pobijedili su Sesvete i tako i dalje ostali na istom broju bodova kao i Varaždin. Na početku se igralo gol za gol i u prvih 12. minuta pogoci su teško padali, ali onda je obrana Sesveta popustila. Sesveta su  u 20. minuti prvi put zaostale za tri pogotka (10:7) kada je za Spačvu pogodio Vlatko Ranogajec. Do isteka 30. minute rukometaši Spačve zabili su još osam puta i održali svoju prednost od tri pogotka. U nastavku Spačva je još dodatno povisila svoju prednost i osigurala pobjedu. Marko Karaula bio je prvi strijelac Spačve s devet zgoditaka.

 

RK Spačva – MRK Sesvete 29:24 (18:15)