rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

RK Dubrava – RK Spačva Vinkovci 25:25

U zaostaloj utakmici devet kola Premijer lige Dubrava je na domaćem terenu ugostila Spačvu. Dubrava je nakon početnog zaostatka pri rezultata 0:1 i 1:2 brzo prešla u vodstvo koje te ispustila tek u 28. minuti. U nekoliko navrata vodili su s tri pogotka razlike, no Tomislav Babić donio je Spačvi vodstvo u posljednje dvije minute, ali se na odmor ipak otišlo s neriješenim rezultatom (15:15). U prvih 15 minuta nastavka igralo se gol za gol, ali dvama pogocima Luke Vinkovića te Marina Bunete i Davora Maričića Dubrava je povela s tri pogotka (22:19). Međutim, u 52. minuti Spačva je ponovo ulovila priključak i poravnala na 25:25. U posljednjih osam minuta igralo se gol za gol pa je utakmica, kao i poluvrijeme, završila s neriješenim rezultatom. Sjajan je kod Spačve bio vratar Ivan Ereš koji je obranio 21 šut Dubrave. Prvi strijelac Spačve bio je Babić s pet pogodaka.