rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

RK Spačva – MRK Zamet 22:17 (9:9)

Spačva već četvrto kolo zaredom ne zna za poraz. U devetom kolu su na domaćem terenu nadjačali posljednjeplasirani Zamet. U prvih pola sata utakmice gledatelji su vidjeli samo 18 pogodaka, odnosno devet sa svake strane. Teško su obje momčadi pronalazile put do protivničkog gola. Bolje je otvorila Spačva koja se prva u 18. minuti odvojila na +3 (6:3), ali Zamet u 27. minuti poravnava na 8:8.

Domaća momčad bolje je otvorila nastavak i s tri uzastopna gola u šest minuta stigla do rezultata 12:9. Nakon toga se igra Zameta krenula raspadati pa je prednost Spačve narasla na šest pogodaka 15 minuta prije kraja utakmice. Zamet je na kraju samo malo uspio ublažiti poraz s konačnih 22:17. Dražen Stojanović na vratima Spačve skupio je 13 obrana, a najbolji strijelac bio je Vlatko Ranogajec sa sedam pogodaka.

FOTO: Tomislav Jonjić