rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Festival rukometa u Vinkovcima

U subotu 18.11. s početkom u 09:00 do 20:30 očekuje nas bogati rukometni dan u Vinkovcima. Očekuje nas 8 utakmica državne lige te utakmica Hrvatske Premijer lige.

Program otvaraju u 09:00 dječaci 2006. godište državne lige Istok (1. HMKRL) protiv RK Frankopana te protiv RK Županje nakon čega će snage odmjeriti ekipe RK Borova i RK Županje. Slijede 4 utakmice državne lige Istok – kadeti 2002. godište (1. HMKRL) gdje će naši rukometaši odigrati utakmice protiv RK Nexe-a i RK Osijeka. Kao šlag na kraju dolazi utakmica dana između RK Spačve i RK Zameta.

Ovim putem pozivamo sve ljubitelja sporta, sportaše, roditelje, prijatelje i sve ostale da dođu podržati naše rukometaše u borbi za nove bodove. Rukometni dan počinje u subotu u 09:00 sati, očekuje nas 9 odličnih utakmica, odlične atmosfere i druženja.

Vidimo se…