rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Gorica – Spačva 31:31 (14:17)

U Velikoj su Gorici podijeljeni bodovi između domaćina Gorice i gostiju Spačve iz Vinkovaca. U prvom je poluvremenu utakmicu kontrolirala Spačva pa je tako u sedmoj na semaforu bilo 1:5, a u 19. su minuti gosti imali +6 (5:11). U zadnjoj trećini prvog poluvremena uspijevaju se domaćini s dvije serije po tri pogotka približiti gostima i doći na samo gol zaostatka u 26. minuti (13:14). Do poluvremena Spačva uspijeva Spačva malo povećati svoju prednost i poluvrijeme završava rezultatom 14:17.

Prvih deset minuta nastavka ekipe postižu golove u mini serijama od dva ili tri pogotka te je u 40. minuti rezultat izjednačen (19:19). Nakon toga opet odlazi Spačva na +3, ali ovaj puta tu prednost zadržava sve do 55. minute (27:30). Do 59. minute Gorica uspijeva serijom 3:0 izjednačiti. U zadnjoj minuti Marko Karaula pogađa za vodstvo gostiju, ali Hrvoje Ceković postiže gol za izjednačenje.

Za Goricu su sedam golova postigli Ivan Laljek i Hrvoje Ceković, a za Spačvu su ih šest postigli Marko Karaula i Ivan Jurić. Tomislav Sladoljev imao je 11 obrana, a Ivan Ereš deset.