rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Golijada Spačve Vinkovci 2

50:23 na kraju utakmice stajalo je na semaforu druge Spačvine momčadi koja je u sklopu 3. HRL – Istok Muški u 4. Kolu u Vinkovcima ugostila Rk Mladost iz Donjeg Miholjca.Da gostima neće biti lako Spačvini mladići nagovijestili su već od prve minute.

Čvrstom obranom i brzim kontrama brzo su se rezultatski odvojili i prednost se samo povećavala kako je utakmica odmicala. Brzi i točni prijenos lopte, fizički dobro pripremljeni mladi vinkovački rukometaši prikazali su odličnu igru i publiku su više puta nagradili atraktivnim proigravanjem i golovima. Zbog nekoliko ozljeda i obaveza danas malobrojni u zapisniku svi su se upisali u strijelce.

U klubu su zadovoljni napretkom pojedinaca i druge momčadi koja je sastavljena od mladih igrača koji igraju kadetsku i seniorsku treću HRL kroz koju skupljaju iskustvo. Posebno veseli činjenica da se radi o mladićima većinom 1998-2000 godište.