Poredak i najbolji pojedinci:

Poredak 2006. 2004. 2002.
1. RK Rudar Rude RK Valpovka Valpovo RK Đakovo
2. RK Ribola Kaštela RK Bjelovar RK Rudar Rude
3. RK Osijek RK Rudar Rude RK Bjelovar
4. RK Daruvar RK Osijek RK Lavovi Bačka Palanka
5. RK Valpovka Valpovo RK Brod Slavonski Brod RK Ribola Kaštela
6. RK Lavovi Bačka Palanka RK Đakovo RK Jedinstvo 2015 Brčko
7. HMRK Zrinjski Mostar RK Cestorad Ivankovo RK Nexe Našice
8. RK Ivan Mikanovci HMRK Zrinjski Mostar RK Spačva Vinkovci
9. HRK Borovo RK Ribola Kaštela RK Osijek
10. RK Spačva Vinkovci HRK Borovo RK Županja
11. RK Ivan Mikanovci
12. RK Kamp Rastimo Novi Sad
13. RK Spačva Vinkovci
Pojedinačne nagrade
Najbolji: 2006. 2004. 2002.
Igrač Fran MartinkoRK Rudar Matija BajerRK Valpovka Luka PoplašenRK Đakovo
Strijelac Stipe BarunRK Ribola Kaštela Adrijan ĆosićRK Rudar Dejan MiljkovićRK Lavovi Bačka Palanka
Vratar Antonio KampićRK Osijek Jan ValpotićRK Bjelovar Matija KuharRudar Rude
POČETAK UTAKMICA REZULTAT TEREN FAZA NATJECANJA
24.08. 09:45 RK Đakovo RK Ivan Stari Mikanovci 9-6 Ekonomska Grupa A M04
24.08. 10:30 RK Županja RK Đakovo 11-16 Novo Selo Grupa B M02
24.08. 10:30 HRK Borovo RK Ivan Stari Mikanovci 7-18 Lapovci Grupa B M06
24.08. 10:30 RK Brod Slavonski Brod RK Valpovka Valpovo 15-25 Ekonomska Grupa B M04
24.08. 11:15 RK Osijek RK Daruvar 10-14 Lapovci Grupa A M06
24.08. 11:15 RK Spačva Vinkovci RK Cestorad Ivankovo 12-21 Ekonomska Grupa C M04
24.08. 11:15 RK Spačva Vinkovci RK Nexe Našice 13-9 Novo Selo Grupa A M02
24.08. 12:00 RK Osijek HRK Borovo 16-11 Ekonomska Grupa D M04
24.08. 12:00 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Županja 15-10 Novo Selo Grupa B M02
24.08. 12:00 RK Spačva Vinkovci RK Lavovi Bačka Palanka 8-11 Lapovci Grupa A M06
24.08. 12:45 RK Bjelovar RK Đakovo 20-12 Novo Selo Grupa B M02
24.08. 12:45 RK Valpovka Valpovo HMRK Zrinjski Mostar 20-9 Lapovci Grupa B M06
24.08. 12:45 RK Kamp Rastimo Novi Sad RK Ivan Stari Mikanovci 10-15 Ekonomska Grupa A M04
24.08. 13:30 RK Osijek RK Ribola Kaštela 8-11 Novo Selo Grupa A M02
24.08. 13:30 RK Ribola Kaštela RK Osijek 19-11 Lapovci Grupa A M06
24.08. 13:30 RK Bjelovar RK Đakovo 21-12 Ekonomska Grupa A M04
24.08. 14:15 RK Rudar Rude RK Ivan Stari Mikanovci 18-11 Lapovci Grupa B M06
24.08. 14:15 RK Ribola Kaštela RK Valpovka Valpovo 12-20 Ekonomska Grupa B M04
24.08. 14:15 RK Rudar Rude RK Jedinstvo 2015 Brčko 16-11 Novo Selo Grupa B M02
24.08. 15:00 RK Daruvar RK Lavovi Bačka Palanka 13-9 Lapovci Grupa A M06
24.08. 15:00 HRK Borovo RK Rudar Rude 13-21 Ekonomska Grupa D M04
24.08. 15:00 RK Nexe Našice RK Osijek 17-11 Novo Selo Grupa A M02
24.08. 15:45 RK Kamp Rastimo Novi Sad RK Bjelovar 13-20 Ekonomska Grupa A M04
24.08. 15:45 RK Spačva Vinkovci RK Ribola Kaštela 7-14 Novo Selo Grupa A M02
24.08. 15:45 HRK Borovo RK Valpovka Valpovo 12-17 Lapovci Grupa B M06
24.08. 16:30 HMRK Zrinjski Mostar RK Rudar Rude 7-17 Lapovci Grupa B M06
24.08. 16:30 RK Ribola Kaštela RK Brod Slavonski Brod 10-17 Ekonomska Grupa B M04
24.08. 16:30 RK Rudar Rude RK Bjelovar 8-16 Novo Selo Grupa B M02
24.08. 17:15 RK Spačva Vinkovci RK Ribola Kaštela 14-18 Lapovci Grupa A M06
24.08. 17:15 RK Spačva Vinkovci HMRK Zrinjski Mostar 11-20 Ekonomska Grupa C M04
25.08. 08:45 RK Đakovo RK Kamp Rastimo Novi Sad 13-10 Ekonomska Grupa A M04
25.08. 08:45 RK Daruvar RK Ribola Kaštela 14-18 Lapovci Grupa A M06
25.08. 08:45 RK Bjelovar RK Županja 20-11 Novo Selo Grupa B M02
25.08. 09:30 RK Ivan Stari Mikanovci RK Bjelovar 10-15 Ekonomska Grupa A M04
25.08. 09:30 HMRK Zrinjski Mostar RK Ivan Stari Mikanovci 14-18 Lapovci Grupa B M06
25.08. 09:30 RK Lavovi Bačka Palanka RK Osijek 17-12 Novo Selo Grupa A M02
25.08. 10:15 RK Spačva Vinkovci RK Osijek 8-12 Lapovci Grupa A M06
25.08. 10:15 RK Đakovo RK Rudar Rude 12-12 Novo Selo Grupa B M02
25.08. 10:15 RK Rudar Rude RK Osijek 20-16 Ekonomska Grupa D M04
25.08. 11:00 RK Spačva Vinkovci RK Lavovi Bačka Palanka 19-19 Novo Selo Grupa A M02
25.08. 11:00 RK Cestorad Ivankovo HMRK Zrinjski Mostar 12-10 Ekonomska Grupa C M04
25.08. 11:00 RK Rudar Rude RK Valpovka Valpovo 15-11 Lapovci Grupa B M06
25.08. 11:45 RK Nexe Našice RK Ribola Kaštela 9-13 Novo Selo Grupa A M02
25.08. 11:45 RK Ivan Stari Mikanovci / A3 RK Ribola Kaštela / B3 10-18 Ekonomska M04
25.08. 11:45 HRK Borovo HMRK Zrinjski Mostar 12-15 Lapovci Grupa B M06
25.08. 12:30 RK Lavovi Bačka Palanka RK Osijek 8-20 Lapovci Grupa A M06
25.08. 12:30 RK Županja RK Rudar Rude 9-16 Novo Selo Grupa B M02
25.08. 12:30 RK Spačva Vinkovci / C3 HRK Borovo / D3 9-17 Ekonomska M04
25.08. 13:15 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Bjelovar 13-26 Novo Selo Grupa B M02
25.08. 13:15 RK Kamp Rastimo Novi Sad / A4 RK Ivan Stari Mikanovci POR A3-B3 10-16 Ekonomska M04
25.08. 13:15 RK Ivan Stari Mikanovci RK Valpovka Valpovo 14-13 Lapovci Grupa B M06
25.08. 14:00 RK Kamp Rastimo Novi Sad / A4 RK Spačva Vinkovci POR C3- D3 29-13 Ekonomska M04
25.08. 14:00 RK Rudar Rude HRK Borovo 23-10 Lapovci Grupa B M06
25.08. 14:00 RK Ribola Kaštela RK Lavovi Bačka Palanka 10-11 Novo Selo Grupa A M02
25.08. 14:45 RK Ivan Stari Mikanovci POR A3-B3 RK Spačva Vinkovci POR C3 -D3 25-14 Ekonomska M04
25.08. 14:45 RK Spačva Vinkovci RK Daruvar 13-8 Lapovci Grupa A M06
25.08. 14:45 RK Spačva Vinkovci RK Osijek 13-14 Novo Selo Grupa A M02
25.08. 15:30 RK Nexe Našice RK Lavovi Bačka Palanka 14-14 Novo Selo Grupa A M02
25.08. 15:30 RK Ribola Kaštela POB A3-B3 HRK Borovo POB C3-D3 12-9 Ekonomska M04
25.08. 15:30 RK Ribola Kaštela RK Lavovi Bačka Palanka 15-16 Lapovci Grupa A M06
25.08. 16:15 RK Spačva Vinkovci / A5 HRK Borovo / B5 14-15 Lapovci za 9. mj. M06
25.08. 16:15 RK Đakovo RK Jedinstvo 2015 Brčko 18-13 Novo Selo Grupa B M02
25.08. 16:15 RK Bjelovar / A1 RK Brod Slavonski Brod / B2 18-15 Ekonomska 1/4 F M04
25.08. 17:00 RK Ribola Kaštela / A1 HMRK Zrinjski Mostar / B4 17-13 Lapovci 1/4 F M06
25.08. 17:00 RK Osijek / A5 RK Županja / B5 10-0 Novo Selo za 9. mj. M02
25.08. 17:00 RK Valpovka Valpovo / B1 RK Đakovo / A2 21-6 Ekonomska 1/4 F M04
25.08. 17:45 RK Bjelovar / B1 RK Nexe Našice / A4 17-10 Novo Selo 1/4 F M02
25.08. 17:45 RK Cestorad Ivankovo / C1 RK Osijek / D2 10-22 Ekonomska 1/4 F M04
25.08. 17:45 RK Rudar Rude / B1 RK Lavovi Bačka Palanka / A4 17-10 Lapovci 1/4 F M06
25.08. 18:30 RK Lavovi Bačka Palanka / A1 RK Jedinstvo 2015 Brčko / B4 18-13 Novo Selo 1/4 F M02
25.08. 18:30 RK Rudar Rude / D1 HMRK Zrinjski Mostar / C2 19-10 Ekonomska 1/4 F M04
25.08. 18:30 RK Daruvar / A2 RK Valpovka Valpovo / B3 15-9 Lapovci 1/4 F M06
25.08. 19:15 RK Osijek / A3 RK Ivan Stari Mikanovci / B2 19-18 Lapovci 1/4 F M06
25.08. 19:15 RK Ribola Kaštela / A2 RK Đakovo / B3 10-12 Ekonomska 1/4 F M02
25.08. 20:00 RK Rudar Rude / B2 RK Spačva Vinkovci / A3 16-10 Ekonomska 1/4 F M02
26.08. 09:00 RK Nexe Našice RK Ribola Kaštela 9-18 Novo Selo 5-8. mj. M02
26.08. 09:00 RK Daruvar RK Rudar Rude 13-17 Lapovci 1/2 F M06
26.08. 09:00 RK Brod Slavonski Brod RK Cestorad Ivankovo 12-10 Ekonomska 5-8. mj. M04
26.08. 09:45 RK Ribola Kaštela RK Osijek 17-10 Lapovci 1/2 F M06
26.08. 09:45 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Spačva Vinkovci 17-15 Novo Selo 5-8. mj. M02
26.08. 09:45 RK Đakovo HMRK Zrinjski Mostar 14-8 Ekonomska 5-8. mj. M04
26.08. 10:30 HMRK Zrinjski Mostar RK Lavovi Bačka Palanka 7-8 Lapovci 5-8. mj. M06
26.08. 10:30 RK Bjelovar RK Osijek 19-14 Ekonomska 1/2 F M04
26.08. 10:30 RK Bjelovar RK Đakovo 11-18 Novo Selo 1/2 F M02
26.08. 11:15 RK Valpovka Valpovo RK Rudar Rude 25-17 Ekonomska 1/2 F M04
26.08. 11:15 RK Lavovi Bačka Palanka RK Rudar Rude 12-19 Novo Selo 1/2 F M02
26.08. 11:15 RK Valpovka Valpovo RK Ivan Stari Mikanovci 13-10 Lapovci 5-8. mj. M06
26.08. 12:00 RK Daruvar RK Osijek 10-14 Novo Selo za 3. mj. M06
26.08. 12:00 RK Cestorad Ivankovo HMRK Zrinjski Mostar 10-0 Ekonomska za 7. mj. M04
26.08. 12:00 HMRK Zrinjski Mostar RK Ivan Stari Mikanovci 14-9 Lapovci za 7. mj. M06
26.08. 12:45 RK Brod Slavonski Brod RK Đakovo 13-8 Ekonomska za 5. mj. M04
26.08. 12:45 RK Lavovi Bačka Palanka RK Valpovka Valpovo 8-13 Lapovci za 5. mj. M06
26.08. 12:50 RK Rudar Rude RK Ribola Kaštela 16-12 Novo Selo FINALE M06
26.08. 13:30 RK Nexe Našice RK Spačva Vinkovci 12-11 Lapovci za 7. mj. M02
26.08. 13:30 RK Ribola Kaštela RK Jedinstvo 2015 Brčko 11-10 Ekonomska za 5. mJ. M02
26.08. 13:40 RK Osijek RK Rudar Rude 21-22 Novo Selo za 3. mj. M04
26.08. 14:30 RK Bjelovar RK Valpovka Valpovo 16-17 Novo Selo FINALE M04
26.08. 15:20 RK Bjelovar RK Lavovi Bačka Palanka 21-12 Novo Selo za 3. mj. M02
26.08. 16:10 RK Đakovo RK Rudar Rude 13-12 Novo Selo FINALE M02