rkspacva@gmail.com
Ante Starčevića 37, Vinkovci
logospacva

Varaždin – Spačva 31:26 (13:11)

U prvoj minuti susreta Ranko Božić zabija za goste, a pet minuta trebalo je domaćinima da upišu prvi gol i izjednače rezultat. Već u sljedećoj, sedmoj minuti prvog dijela padaju dva gola koji donose ponovno izjednačenje. Sve do 18. minute prvog poluvremena igra se gol za gol, a tek u toj spomenutoj minuti susreta domaćini prelaze u prednost s jednim golom više te ostvaruju seriju 2-0 za 9:7 u 19. minuti. Do kraja prvog dijela domaćini zadržavaju prednost, a na početku drugog dijela dodaju novi gol za +3, odnosno 14:11. Prednost povećavaju ponovno u 38. minuti kada Filip Glavaš zabija za 19:14. Do samog kraja utakmice domaćini drže prednost, u nekim trenucima i +4. U posljednjoj minuti susreta upisana su čak tri gola, a strijelci su bili Jurica Vidaček i Filip Jurišić za Varaždin te Marko Nađ za Spačvu.

IZVOR: HRS.HR